השגת ויזה לארה”ב

המלצות  

רבים הישראלים שמשתחררים מהצבא ומחפשים את עצמם ורוצים הם לעשות טיול בעולם רובם הולכים להודו וכן רבים הולכים לאמריקה .
בשביל להשיג אזרחות הם צריכים לשלם ולחכות.
בתקופה של ה 11 בספטמבר היה מאוד קשה לעשות ויזה והרבה פניות לא נענו .
השגת ויזה עולה גם סכום רב.
כיום יש סיכוי גדול להשיג .
את הויזה שלי שקיבלתי ליפני כ 5 שנים היה לי ממש קל להשיג פשוט עשו הכול בשבילי אני הלכתי לעבוד במחנות קיץ ולקחו לי את הויזה ועשו את זה בשבילי.
כמובן צריך דרכון ועליו נמצאת הויזה.
האמריקאיים ממש יכולים להיות נוקשים לאנשים שבאים להיכנס לארץ שלהם.
הם שואלים למה אתה בא? ומה אתה בא לעשות? ואתה מחויב להשאיר כתובת שאתה נשאר שם.
בשביל להוכיח שאתה לא תהיה מהגר לא חוקי .כי באמריקה יש המון מהגרים לא חוקיים והאמריקאיים זה ממש מעל הצוואר שלהם .
כיום בשביל להשיג ויזה לא צריך להיות ממש בעיה פשוט צריך קצת כסף והחברת נסיעות שלך תסדר לך הכול.
המחיר כיום הוא כ130 דולר להשגת ויזה והויזה היא ל 10 שנים…מי שמאבד את הויזה נמצא בבעיה ומחויב לנסוע אל המשטרה להוכיח שהיא אבדה לו ולשלם המון מחדש.
כיום יש ויזה ל20 אחוז מהחברה הישראלית באתרי האינטרנט יש כיום המון הצעות עבודה מפתות לישראלים בחול ורבים הם הצעירים שלוקחים את האתגר והולכים לעשות ויזה והולכים הם לנסות את מזלם בארץ רחוקה.
יש לי חבר שהיה איתי באמריקה והוא היה שם מספר פעמים , הוא ביקש אישור להישאר ולעבוד שם.
החבר הזה לקחו לו את הויזה וזהו הוא לא יוכל ב10 שנים הקרובות להיות שם.
אבל כמובן הכול לטובה הוא הכיר את בת זוגו ההוגנת לו מששת ימי בראשית והתחתן כאן .
רבים האנשים שרוצים לעשות ויזה ופשוט לא עושים את זה הם פשוט מפחדים ולא יודעים שהתהליך כיום פשוט וקל.
ישראלים מצליחנים באמריקה כיום כמעט כול הישראלים שמצליחים באמריקה [ מבחינה כספית ] מכיוון שיש הרבה סוגי הצלחה יאמרו לך שהתחילו בקטן מסופר על ישראלי שפשוט עבד במולים בחול והרוויח ממש קצת הישראלי הזה לאחר מיכן היה אחראי על הבסטות של העגלות ולאחר זמן מה המנהל שלו השאיר לו את הכול על אחריותו מכיוון שהיה צריך ללכת לחופשה.
הישראלי החכם למד הכול מאפה הבוס שלו קונה את הסחורה כמה עולה לו שכירות של עגלה בקניון,וכמה משלמים לעובדים .
ככה כשהבוס שלו חזר לשם הישראלי שלנו נתן לו את המפתחות ואמר לו שלום הוא התחיל בפתיחת עסק משלו בעגלות בקניונים ולאחר כשנתיים כבר התחיל להיות ממש מיליונר זה סיפור אחד מיני רבים.
אחד העסקים בניו יורק זה פתיחת עסק של מסעדה או חנות.
אני זוכר שאני עבדתי אצל משה היו לו כ 10 חנויות רהיטים והוא היה פשוט מיליונר..פעם אחת הוא אמר לי שהוא קנה במיליון מאה ורוצים לקנות ממנו כרגע את השטח בכ2 מיליון דולר והוא שאל אותי אם למכור.
שימכור אבל שייתן קצת אחוזים .
הרבה אנשים שפותחים עסק לא יכולים לשבת במקום והם פשוט רוצים להתקדם כך מסעדות וחנויות אז הם פשוט צריכים מישהו שינהל להם את המקום וזאת הזדמנות טובה להרוויח הרבה.
גם קונסטרקשיין ותיווך דירות עושים הרבה כסף.
ככה …שיש שפע ודברים באים שם בקלות .
רבים רואים בכסף הצלחה ומעטים רואים בניית בית משותף המקום להצלחה ככה שרבים מהאנשים שמגיעים לאמריקה ומוצאים את עצמם ללא בת זוג.
כשיש עבודה טובה וכסף מתחיל להיכנס קל לקנות מכונית שבארץ הייתה רק יכול לחלום עליה…יש אדם שהייתה לו חנות בגדים משומשים הוא שם מישהו שיעבוד במקומו וכך התחיל להשכיר וכך בסוף קנה חנות ועוד חנות ועוד..כיום הוא אחד התורמים הגדולים לקהילה היהודית בניו יורק.
מחשבים זה כמובן אחד העסקים המרוויחים כשאתה פותח עיתון של ישראלים הכול כמעט אותו דבר הישראלים השתלטו על מנעולים,קניונים,הובלות,ושיפוצים.
כיום בוואלי שבלוס אנג’לס כמעט כול בית שבונים שייך לישראלי..כמעט כול חנות תכשיטים במנהטן תמצא על הדלת מזוזה..זהו הצלחה זה כסף אבל יש כאלה שאין להם שובע וגם לא שלווה נפשית גם לא ימצאו נחת ולא תשבע עינם בכול עמלם אז מה שווה הכול..ועל זה נאמר איזה עשיר השמח בחלקו..