מזרנים

קישורים מומלצים   

לא פעם יצא לי להתעורר בבוקר עם כאבי גב נוראיים. בן זוגי הפציר בי יותר מפעם אחת לגשת לחנות מזרונים כי הגיעה הזמן לשדרג את המזרון.
אם גם אתם סובלים מכאבי פרקים, ידיים, גב ומותניים המגלים מהרגע בו התעוררתם, הבעיה איננה הגיל כי אם המזרן.
כנראה שהמזרן שלכם אינו מתאים לכם ולמבנה גופכם ויש צורך להחליפו.
בשוק קיימים סוגים שונים של מזרנים: מזרנים זוגיים, ויחידים, מזרנים כפולים ומזרנים החולקים עבור מיטה זוגית מתכווננת. ישנם אפילו מזרנים למיטת KING SIZE שהם גדולים במיוחד למי שאוהב מקום במיטה…
ישנם מזרנים ללא קפיצים המתאימים את עצמם לכל נקודה מנקודות הגוף(latex), ישנם מזרנים העשויים מחומר ויסקו אלסטי ובהם המזרן סופג לחצים ואינו מפעיל לחץ נגדי,נם מזרני ויסקו הרגישים לטמפרטורת הגוף, כל מזרן בהתאמה אישית לפי הרגלי השינה שלכם.
ישנן אפילו חברות המאמינות במוצריהם ומספקות לכם מזרן אורטופדי, מציעות לכם לנסות את המזרן ל-60 יום ואם תתחרטו ותחליטו שהמזרן עדיין לא מתאים לכם (למרות שאין מצב שהוא לא יתאים), תקבלו את כספכם חזרה במלואו!
שיטה זו מעולה בעיני, מאחר וכשהגעתי לבחור מזרן לחדר השינה שלי לא יכולתי להחליט ב- 100 % מהו המזרן המושלם עבורי, אותו מזרן שכשאישן עליו בלילה יבטיח לי לקום כמו חדש בבוקר שלמחרת.
החברה אכן הבטיחה וקיימה- המובילים הביאו לי מזרן חדש עד הבית ביום ובשעה שביקשתי מראש, הניחו אותו על המיטה שלי ומאז- אני ישנה כתינוק.
גם בבוקר כשהשעון מצלצל אני לא רוצה לקום מהמיטה הנוחה.
כאבי הגב נעלמו והשינה שלי חזרה להיות רצופה וללא כאבים מיותרים. הרגשתי שקיבלתי את גופי בחזרה ולכן אני ממליצה לכם בחום- אל תיקחו מזרון מבלי לנסות אתו בבית. גשו לחברה המאפשרת לנסות את בחירתכם לכמה ימים טובים, ותשנו על זה כמה לילות. כך הקנייה בטוחה יותר ואתם מרגישים כמו חדשים מלאי ספוק.